Co raz lepiej w świecie fotowoltaiki!

Odetchnęliśmy!

Drodzy Państwo firma Energy-Win stara się być na bieżąco ze wszystkimi sprawami formalnymi oraz zmianami wprowadzanymi w świat fotowoltaiki.

Ostatnio nasz, Wasz spokój zaburzyła informacja o zmianach dotyczących modelu rozliczania prosumentów. Oczywiście zmiany, które miały nastąpić budziły w Nas wielki niepokój. Śledząc tok tych wydarzeń, dziś odetchnęliśmy z ulgą i spieszymy Wam z informacją, że nie prędko nastąpią zmiany – godzące bardzo mocno w instalacje PV.

Jak informuje PAP BIZNES , Pan Ireneusz Zyska na obecną chwilę nie ma możliwości wprowadzenia takiej ustawy. Na pewno nie nastąpi to również w nowym roku. Przypuszczalny termin to może być nawet 2023 r.

Dofinansowania!

Dodatkowo 1 lipca rusza kolejny nabór wniosków do Narodowego funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej tak zwany MÓJ PRĄD. Na tym etapie nie znamy szczegółów dofinansowania, jednak jesteśmy dobrej myśli i liczymy, że kwota zwrotu pozostanie taka sama jak w ubiegłym roku.

Zapewniamy, że na bieżąco będziemy Państwu odświeżać wszelkie informacje!

Nasz zespół kompleksowo zajmuje się każdym klientem. To My załatwiamy dokumenty związane z energetykami czy też dofinansowaniami. Jesteśmy cały czas dla Państwa dyspozycji i pomożemy w każdej trudnej sytuacji. Energy-Win to przede wszystkim ludzie, którzy szukają rozwiązań a nie tłumaczeń.

Więcej aktualności